Uitvoering in drie kleuren:

MYRA INVISIBLE GREEN voorzien van onderstel in RAL 6006
MYRA BRANDY voorzien van onderstel in RAL 8002
MYRA CLAY voorzien van onderstel in RAL 1019

Onderstel | wielen of doppen naar keuze
Rits | zwart, zilver of goud naar keuze
Extra | Special Edition Label

* Prijs gebaseerd op uitvoering met wielen en Special Edition Chaplin niet leverbaar met flex uitvoering.

Deelnemende dealers

Artihome & Dirks Interieur www.artihome.nl
Bentveld Interieur www.bentveldinterieur.nl
Berden by Houweling www.berden.nl
Binnen Design www.binnendesign.nl
Weyts Interieur www.boumanenpotter.nl
Brok Interieur www.brokinterieur.nl
De Donjon www.donjon.nl
Deja Vu www.dejavu.nl
Riant Stoutenbeek www.riant-stoutenbeek.nl
Gerritsma Interieur www.gerritsmainterieur.nl
Gilsing Wonen www.gilsingwonen.nl
Hartman www.hartmanbinnenhuis.nl
Hoefsloot Wonen www.hoefsloot.nl
Home Center Wolvega www.homecenter.nl
Home Heroes www.homeheroes.nl
Interieur Paauwe www.interieur-paauwe.nl
Jan v.Beek Eigentijds Wonen www.janvanbeek.nl
Kok Wooncenter www.kokwooncenter.nl
Linea Design www.lineadesign.nl
Meijer Wonen www.meijerwonen.nl
Meijs Wonen www.meijswonen.com
Mobiel Interieur www.mobielinterieur.nl
Plaisier Interieur www.plaisierinterieur.nl
Postma Interieur www.postmainterieur.nl
Pracht www.pracht-wonen.nl
Sijben Wooncenter www.sijben.nl
Smellink Wonen + Design www.smellink-wonen.nl
Design van Teun www.designvanteun.nl
Thuis Interieur en Design www.thuisinterieurendesign.nl
Van der Linde Interieur www.vanderlindeinterieur.nl
Van Der Vlist Interieur www.vlistwonen.nl
Duijvendijk Wonen www.vanduivenboden.nl
Van Duivenboden Interieur www.duijvendijkwonen.nl
Van Til Interieur BV www.vantil.nl
van Waay en Soetekouw www.vanwaayensoetekouw.nl
Van Waay Interieurs www.vanwaayinterieurs.com
Vesta Meubelen www.vesta.nl
Mondileder www.mondileder.nl